Конор Макгрегор – найясркавіший і один з найцікавіших бійців ММА на даний момент. Хтось його обожнює, а хтось просто ненавидить. Але, якщо прибрати всі суб'єктивні фактори, то потрібно визнати, що Конор Макгрегор – один з найсильніших бійців ММА незалежно від категорії. Показником цього є його майбутній бій з Мейвезором, де бійці будуть дотримуватися правил боксу. Саме в честь цієї події, ми й вирішили розповісти вам цікаві факти про Конора Макгрегора.

Цікаві факти про Коноре Макгрегоре

Конору Макгрегору належить самий швидкий нокаут в історії UFC. І не проти незрозуміло кого, а проти самого Жозе Альдо, який до цього не знав поразок цілих 10 років.

Макгрегор за кілька років до свого чемпіонства і величезних гонорарів, жив на допомогу по безробіттю, яке становило 230 доларів в місяць. А зараз на рахунку Конора числиться приблизно 23 мільйони доларів.

Про деяких спортсменів говорять "бої у нього в крові". І Конор Макгрегор не виняток. Його батько був боксером, початківцем. В молодості він був досить успішним, але професіоналом так і не став.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль з обручкою на пальці заявила про важливе: "Я змінилася"

Українці масово залишають країну: кордони перетнуло вже понад 4 мільйони людей

Зірка TikTok Діна Саєва зізналася, що і за скільки їй пропонували зробити для Путіна

Цього розчину бур'ян боїться, як вогню: натуральний засіб для ідеального газону за одну ніч

Показати ще

До професійних боїв, Конор працював сантехніком. А свою роботу тодішню просто ненавидів. Його батько розповідав про те, як один раз вранці в понеділок майбутній чемпіон прокинувся і сказав: "Тату, це не моє".

Конор Макгрегор міг стати професійним футболістом. Ну він цього хотів в юності, поки грав за команду "Лудерс Селтік". Хоча сами був уболівальником Манчестер Юнайтед.

Тренер TUF 22. Це проект, в якому б'ються американські бійці проти європейських. І перші завжди були фаворитами, поки не прийшов Макгрегор. Він сказав, що якщо правильно розставити бої, то в американців немає шансів. Так і вийшло.

Вірність – це те, що Конор Макгрегор дійсно вміє цінувати. І в цьому йому допомогла його дівчина Ді Девлін, яка була з ним ще за довго до початку кар'єри в UFC. Вона завжди підтримувала його, навіть коли вони жили на 230 доларів на місяць, і половина з цього йшла на тренування і правильне харчування майбутнього чемпіона. Зараз Конор пишається тим, що у нього все вийшло, і що він може дати своїй дівчині, все, що вона заслуговує.

Нагадаємо, що поєдинок між Конором Макгрегором і Флойдом Мейвезером відбудеться 26 серпня.