У найближчі декілька років вартість українських квартир відрізнятиметься незвичною стабільністю. А все тому, що на сьогоднішній день пропозиція підвищує попит, що не дає підняти ціни до небес. Для українців зараз найсприятливіший період, щоб обзавестися власним житлом.

Як повідомляє "Обозреватель", про це розповів експерт з нерухомості Артур Пилипчук. "Зараз, на мій погляд, ціна відповідає купівельній спроможності. Багато хто називає цю ситуацію дном, але я вважаю, що зараз абсолютно адекватна ціна на нерухомість. Не бачу підстав, щоб піднімати ціни зараз. І пропозиція в рази перевищує попит. Ситуація класна, ринок стабільний, називають стагнацією, але це реальна ринкова вартість. Ми з цією ціною будемо досить довго, і це ідеальна ситуація для покупців", - розповів він.Варто зазначити, що на сьогоднішній день "бюджетна" однокімнатна квартира в Києві коштує в середньому від 25 до 30 тисяч доларів. При цьому середня ціна "однушки", з урахуванням різних ринкових сегментів, становить близько 40 тисяч.

Падіння ринку нерухомості в Україні сталося кілька років тому. Після початку військових дій і різкого падіння гривні, впав попит і на покупку житла. У гривневому еквіваленті ціни значно зросли, продавці були змушені знижувати ціни в доларах. Як розповіли в Асоціації експертів нерухомості, на даний момент ціни на українське житло стабілізувалися. Незважаючи на те, що стрімке падіння гривні вже в минулому, зростання цін найближчим часом аналітики не прогнозують.

Популярні новини зараз

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

"Холостяк" Заливако роздягнув учасницю на першій же зустрічі: "Не встигла схуднути"

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що юристи провели дослідження, в результаті якого з'ясували, скільки тепер, після змін, становитиме податок на нерухомість. Юристи дали відповіді на найпопулярніші питання: яка нерухомість оподатковується, за яку площу необхідно платити податок, що робити, якщо у площі декілька власників.