Початок осені приніс українцям здорожчання 70% продуктів, які раніше називали соціальними,тобто доступними. Але найбільше підскочило в ціні м'ясо, причому всіх видів.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Генеральний директор в Українська асоціація постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

За словами фахівця, свинина здорожчала на 3,3 грн, сало – 3 грн. Не винятком стала і курятина, яка додала 2 гривні на кілограмі.

"Раніше тваринний білок багато хто отримував завдяки курячим яйцям, але враховуючи те, що вони також пішли до гори, багатьом приходиться міняти раціон", - пише Дорошенко.

Так яйця за місяць здорожчали на 6,8 гривень.

Популярні новини зараз
Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Григорій Решетник погладшав так, що костюм мало не тріснув - танці виявилися зайвими: "Схудніть обов'язково" 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще

"Сьогодні Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив про можливість знизити ціни на м'ясо. Об’єктивно це можливо насамперед по курятині, зростання якої в ціні має мало економічних підстав. По свинині та яловичині ми імпортозалежні, а світова ціна на м'ясо не знижується. Тому чекаємо позитивних змін", - зазначив експерт.

Як підкреслив Дорошенко, єдине, що стало трохи дешевшим, то це овочі.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", на Донбасі люди завили про надто дорогі продукти харчування.