Війна на Донбасі зовсім не схожа на громадянську. Надгробки з Росії це зайвий раз доводять.

Блогер Денис Казанський опублікував в Twitter фотографію надгробки. "Заблукали сибіряки. Чи не сиділося в Сибіру", - зазначив блогер.

Користувачі соціальних мереж активно підключилися до обговорення знімка. Всім абсолютно не шкода найманців, які прийшли воювати в чужу країну.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що на окуповані території так званої "ДНР" приїхали бійці "Правого сектора", щоб, нібито, зачистити населені пункти від мирних жителів, які лояльно ставляться до бойовиків.

Бойовик "звалив" на українських "карателів" пропажу більше 40 осіб за три дні. Користувачі мережі, які звикли до злісної пропаганди з боку Россмо, посміялися над черговим фейком від окупанта.

Популярні новини зараз
Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати F-16 для України можуть обернутися кошмаром для наших пілотів: як їм потрібно буде літати ПриватБанк роздаватиме клієнтам грошові подарунки: мінімум 150 грн, максимум – 5000 грн Наказ – гасити: в Україні відключають житлові будинки від критичної інфраструктури
Показати ще