Українські захисники зазнали втрат в районі Красногорівки через чергову спробу прориву бойовиків.

Відповідне відео опублікував військовий журналіст Андрій Цаплієнко в Facebook.

"Прямо зараз. Розриви 120-міліметрових мін виразно чути навіть в центрі Красногорівки. А в коротких паузах між розривами співає соловей", – розповів жураналист.

Тим часом в прес-центрі Штабу АТО розповіли, що протягом 19 липня на фронті загинули четверо українських воїнів: одного вбив снайпер, ще троє підірвалися на міні. Також, три захисники отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Популярні новини зараз
Пенсіонери втратять надбавки: кого торкнеться у першу чергу Заробив більше ніж треба - плати штраф: українцям встановили нові правила Пенсію можна підвищити майже на 300 гривень: яку довідку треба передати до ПФУ Що буде із землею та квартирами громадян за новим законом: критики та юристи хапаються за голову
Показати ще

Бойовикам не вдалося прорватися, тому що українські військові дали відсіч. Ворог також зазнав втрат.

Як повідомляв портал "Знай.uа", 20 липня терористи пішли в наступ районі Красногорівки і Мар'їнки. Повідомлялося, що це була пекельна ніч.