У Канаді офіційно стартував міжнародний турнір "Ігри нескорених". Українські воїни вперше братимуть участь у цих змаганнях.

Ось і наші!!!! Зустрічаємо! #яє #ігринескорених #iam #ig2017 #InvictusGamesTeamUkraine

Posted by Invictus Games: Team Ukraine on Saturday, 23 September 2017

Відео із зустрічі збірної України опублікували в Facebook. Поява українських учасників викликала хвилю позитивних емоцій у глядачів. Їх зустрічали оплесками і оваціями.

"Фантастичне відчуття єдності, радості і братства. Ігри нескорених дійсно об'єднують і надихають боротися і перемагати фізичні і психологічні наслідки травми. Пишаємося усіма учасниками Invictus Games - коли дивишся на них, розумієш, що місця в призовий табличці зовсім не важливі. Головне - їх витримка і сила духу! ", - написали на офіційній сторінці української команди в соцмережі.

Фантастичне відчуття єдності, радощів та братерства. Ігри Нескорених дійсно об'єднують та надихають боротися та перемагати фізичні та психологічні наслідки травми. Пишаємось усіма учасниками #InvictusGames - коли дивишся на них, розумієш, що місця у призовій табличці зовсім неважливі. Головне - їх витримка та сила духу! #яє #ігринескорених #iam #ig2017 #InvictusGamesTeamUkraine

Posted by Invictus Games: Team Ukraine on Saturday, 23 September 2017

Всього в "Іграх нескорених" беруть участь 550 воїнів, які отримали різних травми під час бойових дій. Вони представляють 17 різних країн. Змагання проводяться в 12 в видах спорту.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, принц Гаррі відвідав тренування української збірної, які змагатимуться на "Іграх нескорених".