День Дніпра традиційно відзначається 2 неділі вересня. У цьому році виходить 10 вересня. Це 242 день народження Дніпра. Дата звичайно не ювілейна, але жителів міста порадують різними заходами, концертами і самими цікавими розважальними програмами.

День Дніпра: історія

Дніпро один з найбільших міст України. По чисельності населення займає 4 місце серед усіх міст нашої країни. Офіційно місто було засноване в 1776 році, за наказом Катерини 2, і назву воно отримало спочатку в її честь – Катеринослав. Через 20 років його перейменували в Новоросійськ, але в 1802 році повернули перше ім'я. Місто мало стати «третьою столицею Росії».

Вже в 1926 році місто перейменували в звичний для нас Дніпропетровськ. Звичайно ж в честь річки, на якій він лежить – Дніпро. У свій час, а конкретно в 1980-х роках місто навіть був закритий для в'їзду іноземців. А все тому що там було секретне ракетне виробництво.

Місто має дуже багату історію. Але зупинимося на останньому. Коли в 2016 році Дніпропетровськ в рамках декомунізації перейменувала місто в Дніпро.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль приголомшила екстримом з 11-річним сином: "Ти тільки акуратно"

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Арсен Мірзоян показав себе до зустрічі з Тонею Матвієнко: "Щось я був зашироким"

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Показати ще

День Дніпра 2017: заходи

На жаль, афіша дня Дніпра ще не готова. Але ми можемо згадати, як відбувалось у це свято у минулому році, в цьому він буде точно не гірше.

Можна припустити, що і в цьому році головним майданчиком для святкування буде площа Героїв Майдану. Весь день там будуть проходити різні заходи: концерти, розважальні шоу, майстер класи, виставки та флешмоби. Якщо, звичайно, у цьому році не додадуть чогось нового.

У минулому році на площі Яворницького виступали оркестри з Дніпра. Можна сміливо припустити, що і в цьому році така традиція збережеться.

Увечері ж всіх любителів погуляти чекала захоплююча водне шоу в акваторії Дніпра на честь дня міста. У цьому році можна сподіватися що буде ще краще.

Варто додати, що гостям міста буде цікаво походити по Дніпровській набережній, яка гордо називається «найдовшою набережною в Європі».