Українці відпочиватимуть чотири дні поспіль у зв'язку з Днем Конституції україни.

Керівникам підприємств, установ і організацій, згідно з розпорядженням Кабінету міністрів №1 від 11 січня, уряд рекомендує перенести робочий день з 29 червня на 23 червня, пише Политека.

Виходить, що українці будуть відпочивати з 28 червня по 1 липня. Дане рішення прийнято "з метою забезпечення раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування 28 червня-Дня Конституції України".

"Спеціальний режим роботи банків та їх установ у зазначені дні встановлює Національний банк", – зазначили в розпорядженні.

День Конституції - державне свято, яке відзначають на честь прийняття першої Конституції України 28 червня 1996 року. Завдяки цій події, правові основи незалежності України, її суверенітет і територіальна цілісність були офіційно закріплені.

Популярні новини зараз
В Україні вирішили підняти мінімальну зарплату: буде дві хвилі Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші Варус, Сільпо, АТБ вразили ціною борщового набору: "Не такі дорогі ті черешні по 1200 грн"
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у понеділок, 18 червня на урядовому порталі з'явилася інформація про вихідні дні на День конституції України. Українці будуть відпочивати з 28 червня по 1 липня 4 дні поспіль. Рекомендацію вже затвердив Кабінет міністрів.

У цьому році День Конституції 28 червня випав на четвер. Так, українці хоч і забудуть про трудові будні на 4 дні, але в рекомендації уряду сказано про перенесення робочого дня з п'ятниці, 29 червня, на попередню суботу, 23 червня.

Також портал повідомляв про те, що на вихідних багато киян їдуть на відпочинок за місто. Однак багато хто залишаються в місті і шукає тут цікаві місця, де можна добре провести вікенд. Бувалі туристи підказали, де в Києві знайти таке місце і що цікавого і нового для себе можна відкрити.

Парк ФеофаніяНа його території - прогулянкові алеї, кілька озер, джерела з цілющою водою і Свято-Пантелеймонівський собор. Розташуватися на маленький пікнік можна в альтанках, у фонтанчиків, на просторих галявинах.

Пуща-Водиця

Тут розташовано багато озер і піщаних пляжів, кафе і магазинів, станцій прокату човнів та катамаранів.