День Молоді в Україні: дата і історія свята

поділитись
У цьому році день молоді припадає на 25 червня

День Молоді – свято, яке відзначається в останню неділю червня, в цьому році – 25 число. Це свято людей віком від 18 до 35 років. Згідно зі статистикою, в Україні це більше 22% населення.

День Молоді в Україні: дата, історія свята

Ще в далекому 1958 році, указом Президентом Верховної Ради СРСР було видано указ «Про встановлення Дня радянської молоді», який святкується в останню неділю червня. Після розпаду Радянського Союзу, перший президент України Леонід Кравчук підписав ідентичний указ із назвою «на підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України». Дати не змінилися.

В цей день завжди проходять різні заходи, організовані завдяки підтримці влади. Звичайно ж, головними дійовими особами цього свята виступають молоді люди зі всієї країни.

День Молоді в Україні: допомога держави

В Україні на сьогоднішній день є більше тисячі різних молодіжний організацій, які фінансуються державою. А головним органом контролю подібних закладів служить Міністерство освіти і науки України. Щорічно в День Молоді в Україні нагороджуються 60 молодих людей з особливими талантами в різних сферах: наука, спорт, військові справи, за мужність і героїзм. Все це робиться заради розвитку молоді, яка може розвивати нашу країну.

День Молоді в Україні: дата і як святкувати?

А це питання тільки до фантазії цієї самої молоді. Адже це ваш «професійне» свято. Варіантів може бути безліч, від поїздки кудись, до звичайних посиденьок в кафе або ресторанах. І не варто забувати про різні заходи в цей день. Варто, як мінімум подивитися в інтернеті, що приготував для вас цей день.

Автор матеріалу: 
Антон Антонов
Теги: 
День Молоді, Молодь, Історія
Глава Місії нагадав про жахливі роковини трагедії
0
0
16:01 26.04.2018
Сума, виведена з рахунків, по-справжньому вражає
0
0
15:48 26.04.2018
Суд скасував розпорядження Кабміну про звільнення чиновника
0
0
15:38 26.04.2018
Найближчі 800 років катастрофа нагадуватиме про себе
0
0
14:45 26.04.2018