Рівно 92 роки тому народився старший з братів Стругацьких – Аркадій. 28 серпня весь літературний світ святкує день народження Аркадія Стругацького. Адже брати стали відомими далеко за межами СРСР. На пару зі своїм братом, Аркадій написав величезну кількість прекрасних книг, які отримали величезну популярність. За деякими навіть знімали фільми, і на честь його дня народження, ми вирішили написати цікаві факти про письменника.

Цікаві факти про Аркадія Стругацького

Найекстремальніший вчинок
Як би дивно не звучало, брат Аркадія, Борис, завжди говорив, що найекстремальніший вчинок – це те, що він став письменником.

Мрії про космос
Аркадій з самого дитинства захоплювався зірками. Він навіть сам майстрував телескопи в юному віці. Мабуть, ще з тих часів космос і далекі зірки захопили уяву Аркадія Натановича і після війни він переніс своє захоплення у професійне русло.

Іноземні мови
Звичайно, всі знають це прізвище, але далеко не всі знають, що Аркадій Стругацький за освітою був перекладачем, і прекрасно знав японську мову. Письменник навчався у Військовому інституті іноземних мов, а пізніше служив дивізійним перекладачем на Далекому Сході. Знав не тільки японську, але й англійську мову.

Популярні новини зараз

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Без п'яти хвилин тато Віктор Павлік осідлав мрію Пікалова - хай буде батл: "У старості щеня..."

Скрябін увійде в історію в самому серці Києва: ноти вже на асфальті

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Показати ще

Жереб
У братів дуже часто запитують, як же вони пишуть удвох, і чи не виникає у них конфліктів. Виявляється, вони знайшли досить оригінальний спосіб їх вирішення, коли з'являються творчі розбіжності. Брати просто кидають жереб, і хто переміг – той і вирішує. Так що, величезна кількість захоплюючих поворотів в історіях Стругацьких – це всього лише справа випадку.

З іншої планети
Звичайно, величезна популярність – це не тільки постійна увага, але досить багато легенд і дурних історій. Так було і з братами Стругацькими. В кінці 70-х років деякі фанати, начитавшись фантастки, вирішили, що письменники зовсім не люди, а представники іншої, могутньої цивілізації. Доходило навіть до смішного: письменники отримували чимало листів, де їм пропунували допомогу, тому що "вони застрягли на планеті, де немає розвинених технологій.

Нагадаємо, що сьогодні, 28 серпня день нарождення старшого з братів Стругацьких - Аркадія.