Джоан Роулінг сьогодні святкує свій 52-й день народження. Саме ця людина подарувала нам історію про Гаррі Поттера. І майже в одну мить, після написання своєї першої книги, вона перетворилася з бідної самотньої жінки в саму багату дівчину в Англії. Сама письменниця не раз говорила про те, що якби у неї не було проблем у житті, то Гаррі Поттер не з'явився б. І в честь дня народження Джоан Роулінг ми вирішили написати цікаві факти про її головне творіння.

День народження Джоан Роулінг: цікаві факти про Гаррі Поттера

Дементоров письменниця придумала, коли була в депресії. Вони – це найстрашніше, що може бути, адже залишити людину без позитивних емоцій, сил і щастя може не кожен. До речі, магли бачити їх не могли, але це зовсім не заважало дементорам нападати на них.

Квідич був придуманий через сварку з хлопцем. Джоан тоді дуже сильно переживала, і сама вона порівняла ці почуття, переживання чоловіка під час перегляду спортивного матчу. До речі, сам квідич письменниця порівнювала з баскетболом.

14 відмов. Саме стільки видавництв не вирішилося друкувати Гаррі Поттера. Головним мінусом було те, що Джоан жінка, адже 11-річні хлопчики читати такого не будуть. Але, все-таки, на 15 раз, видавництво "Блумсбері" погодилося на друк книги. Але, тоді Джоан Роулінг попередили, що якщо продадуть хоча б 3 тисячі книг – то це буде величезний успіх. До речі, зараз продано більше 450 мільйонів. І 14 осіб, які відмовили, напевно, навчилися дотягуватися до ліктів, щоб кусати їх.

Популярні новини зараз

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Під Одесою чоловік загинув на кладовищі, трагедію бачило все село

Віктор Павлік показав життя без вагітної Реп'яхової: шкварчить і смажить

Арсен Мірзоян показав себе до зустрічі з Тонею Матвієнко: "Щось я був зашироким"

Показати ще

Смерть матері Джоан Роулінг – це подія, без якого не було б Гаррі Поттера. Сама письменниця зізнається, що саме смерть близької людини наштовхнула її на безліч роздумів. Можливо, саме тому мама Гаррі Поттера гине, намагаючись захистити сина від того, чиє ім'я не можна вимовляти.

Нагадаємо, що сьогодні відомій письменниці, яка створила Гаррі Поттера, Джоан Роулінг виповнюється 52 роки.