Фердинанд Порше – один з найвідоміших конструкторів автомобілів за всю історію. По прізвищу вже зрозуміло, що саме він сконструював. Але, незважаючи на величезну популярність самого Porsche, найважливішим і найпопулярнішим творінням геніального конструктора вважається Volkswagen Käfer, або, як його називають в народі "жук". Хоча, експерти кажуть, що і без нього Фердинанд Порше був одним з кращих інструкторів машин в історії.

Цікаві факти про Porsche

Porsche належить концерну Volkswagen. Звичайно, про це знають майже всі, але тим не менше, ніхто не здивувався, якщо було б навпаки.
Так само, Porsche робить не тільки машини. Під цим брендом випускають кальяни. Їх, мабуть, головною відмінністю вважається гарний дизайн і величезна ціна. За кальян від Porsche вам доведеться викласти близько 2000 доларів.
Porsche 911 – один з найпопулярніших автомобілів компанії. І не тільки тому, що він дуже хороший. А швидше через те, що він отримав аж 19 різних версій.

Перший автомобіль, який працював на електродвигуні, був розроблений саме Фердинандом Порше. Сталося це ще 1898 році.
Фахівці компанії Porsche брали участь у розробці танків під час Другої світової війни. Ось тільки їхні старання виявилися марними, а танк невдалим.
Біографія засновника компанії Фердинанда Порше так само досить цікава. Він певний час працював водієм принца, пізніше служив в армії. У свій час він побував у СРСР, де йому запропонували залишитися з усією його командою, але він відмовився.

Улюблені кольори покупців автомобілів Porsche чорний, червоний і білий.
А під час Першої світової війни Фердинанд Порше розробляв автомобілі та іншу техніку для військових.
Ви чули про те, що Porsche розробляють позашляховики? Почали вони це робити тільки в 2003 році. До речі, машина вийшла просто чудовою, а ще і в силу імені бренду, продавалася вона ще краще.

Популярні новини зараз

Андрія Данилка помітили в Росії, але Вєрка Сердючка все заперечує: "Вчора в Сочі був"

Тоня Матвієнко навісила на Мірзояна доньку і гітару - тренування Арсену допомогли: "Наш концерт закінчується..."

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Тоня Матвієнко показала, як наряджає маленьку принцесу: копія Ніни

Показати ще

Нагадаємо, що 3 вересня день народження творця Porsche Фердинанда Порше.