Кіану Рівз – один із найвідоміших голлівудських акторів, відзначатиме свій 53-й день народження. За свою кар'єру він знявся у величезній кількості різних фільмів. Особливу популярність він здобув після "Матриці", хоча і до цього про нього знав майже весь світ. Останніми його відомими фільмами стали "Джон Уік" і "Джон Уік 2". І в честь дня народження актора ми вирішили розповісти вам цікаві факти з його життя.

Цікаві факти про Кіану Ривза

Актор має досить екзотичну зовнішність, а все завдяки його кореням. Мати англійка, а от батько був гавайцем з китайськими корінням. До речі, ім'я Кіану з'явилося в честь діда актора, якого звали Генрі Кіану.
В юності актор дуже любив грати в хокей. І у нього дуже добре виходило, друзі навіть прозвали його "стіна". Вже можна припустити, що він стояв саме на воротах. І не просто стояв, він дуже часто отримував звання найкориснішого гравця матчу. До речі, перша роль актора – саме хокеїст (драма «Молода кров»).

Мало того, він чудово грає на бас-гітарі, в свій час заснував групу «Dogstar», а коли вона розпалася, став членом колективу «Becky».
Рівз ніколи не хотів дітей, але коли все-таки з'явилася можливість стати батьком, він був дуже радий. Але, на жаль, його побоювання справдилися, дочка загинула через тромб в пуповині. Батьки назвали її Айвою, і поховали.

Для того щоб зіграти Нео в «Матриці», Рівз вивчав кілька видів бойових мистецтв. Після виходу першої частини трилогії на екран він став найбільш високооплачуваним актором.
Зіркою Кіану Рівза зробила "Швидкість". Після цього йому запропонували грати в продовженні фільму, але актор відмовився незважаючи на величезний гонорар. До речі, правильно, тому що фільм виявився провальним. Замість цього Рівз зіграв у фільмі "Адвокат диявола". І цей фільм став одним з найуспішніших в його кар'єрі.

Популярні новини зараз

Відкинута Юля "Зайка" спробує повернути в свої сіті "Холостяка" Заливако: "Я люблю тебе"

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Показати ще

"День підняття настрою Кіану Рівза". Ви чули про таке? Напевно ні. А таке свято з'явилося завдяки фанатам, які побачили всім відомий знімок, який вже отримав назву "Сумний Кіану".

Нагадаємо, що 2 вересня Кіану Рівз буде відзначати свій 53-й день народження.