День народження смайла – це досить незвичайне свято, яке щороку відзначається 19 вересня. Звичайно, офіційним воно не є, а масштабних торжество і заходів у цей день не проводиться. Але, все одно, день народження смайла є в нашому календарі, і тому ми вирішили розповісти вам, як змінювалася електронна посмішка за час свого досить тривалого існування.

День народження смайла 2017: історія свята

Цей радісний символ з'явився ще в далекому 1982 році. 19 вересня професор Університету Карнегі-Меллона Скотт Фалман вирішив, що на комп'ютері теж можна малювати зображення з допомогою символів. Він запропонував для зображення посмішки можна використовувати всього три різних знака: двокрапка, дефіс і заслони дужку. Тоді цьому великого значення ніхто не надав, але хто ж міг подумати, що з часом смайли стануть настільки популярними.
До речі, якщо вірити історії, то перше повідомлення зі смайлом було знайдено в архівах тільки в 2002 році.
Але, за 30 років свого існування "смайлик" став невід'ємною частиною нашого спілкування в мережі. Адже цей невеликий знак, може передати ті емоції, які словами описати буде досить складно.

День народження смайла 2017: еволюція символів

Звичайно, з роками смайлкик дуже сильно змінювалися. Раніше, тільки після свого створення, вони були дуже простими. Але з часом ентузіасти примудрялися робити нові й нові електронні лиця, які з часом просто заполонили інтернет. І в честь такого свята, як день народження смайла, ми вирішили показати, як вони змінювалися за 30 років свого існування.

Популярні новини зараз

Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур: "Діагноз підтверджено"

Прессекретарка Зеленського Мендель заявила про точні дати локдауну в Україні

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Роман з Баланом закінчено? Тіна Кароль задивилася на продюсера закоханими очима: "Давно і безнадійно"

Показати ще

А крім цього, різні девайси і програми показують нам, наскільки може бути широким спектр електронних посмішок. Ось, наприклад, так смайли виглядають в Skype

А ось Viber пішов ще далі, і вже досить давно, можна пересилати не тільки невеликі лиця, а цілі забавні ситуації в одному повідомленні.

Нагадаємо, що день народження смайла щорічно відзначається 19 вересня.