Софі Лорен – одна з найвідоміших актрис і співачок у світі. І 20 вересня 2017 року їй виповнюється 83 роки. За свою тривалу кар'єру вона отримала дуже багато премій на різних кінофестивалях: Каннський, Венеціанський, Берлінський і Московський. Образ Лорен у фільмах – це проста, але дуже сильна жінка, на долю якої випадає величезна кількість випробувань. І такою вона була не тільки в кіно. Тому, в день народження Софі Лорен, ми вирішили розповісти цікаві факти з її життя.

Важке дитинство Софі Лорен

Вона народилася в Римі, але дитинство Лорен пройшло в маленькому містечку Поццуолі. Її сім'я була дуже бідною, а батько ніяк не допомагав матері і двом її донькам. Вони спали в одному ліжку, а замість іграшок у Софі Лорен були ляльки з хлібних мякишей.
Але, в 14 років їй вдалося виграти місцевий конкурс краси, завдяки якому вона потрапила в Рим на конкурс "Міс Італія". Перемогти там не вдалося, але стати "Міс Елегантність" – без проблем.

Любов Софі Лорен

Звичайно, закохатися в таку дівчину, було зовсім не складно. І на конкурсі "Міс Італія" це зробив відомий кінопродюсер Карло Понті. Хоча він і був старше Лорен на 22 роки, одружений, це не завадило їм зіграти таємне весілля в Мексиці. От тільки з часом їм довелося розлучитися, щоб продюсера не звинуватили в двоєженство. І одружитися офіційно їм вдалося лише через 16 років після знайомства в 1966 році.

Популярні новини зараз

Українцям пророкують "червону" зону на Новий рік та Різдво: що буде заборонено під ялинкою

Штраф в 30-50 тисяч і суд: що загрожує українцям без Covid-сертифіката в транспорті

Сертифікат або 350 гривень за тест: що відбувається на залізничних вокзалах та як потрапити у потяг

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Початок акторської кар'єри Лорен

Він було досить складним. Звичайно, почала вона з подачі свого чоловіка. Але всі продюсери говорили, що Софі Лорен нефотогенична для кіно. Понті навіть говорив про пластичні операції, але Лорен відмовилася, і через деякий час стала справжньою зіркою кіно.

Софі Лорен у в'язниці

1982 році Софі Лорен звинуватили в несплаті податків і посадили у в'язницю. Вона провела там 19 днів, і весь цей час під будівлею чатували шанувальники, і закидали камеру квітами.

Нагадаємо, що 20 вересня 2017 року Софі Лорен виповниться 83 роки.