День парашутиста України щорічно святкують 26 липня. І в честь цього свята, ми вирішили розповісти вам, що потрібно знати, щоб зважитися на стрибок з парашутом. Адже останнім часом, подібні екстремальні розваги стали дуже популярними.

День парашутиста 2017: головне безпека

Якщо вам просто натерпиться стрибнути з парашутом, то перше, що потрібно зробити, це пройти медогляд. Звичайно, майже всі компанії, які пропонують стрибки з парашутом, мають штатних лікарів, і медогляд можна пройти, прям на місці. Але, найкраще буде зробити в лікарні, де лікарі знайомі з історією ваших хвороб.
Крім цього, потрібно звернути увагу на одяг. Він повиннен бути зручним і міцним. Наверх краще всього надіти сорочку, чи светр з довгими рукавами. До речі, візьміть з собою другий комплект одягу, адже ви не знаєте, куди саме приземлитеся. Це може бути як і просто поле, і річка, або болото.

День парашутиста 2017: що робити зі страхом

Стрибок з парашутом – це, звичайно, дуже цікаво і захоплююче. Але, на ділі, коли ви бачите перед собою прірву, то це вже не так весело.
Страх будете вас переслідувати з першого дня, коли ви вирішите стрибати. І з кожним днем ставати краще не буде, скоріше навпаки. А особливо перед стрибком, в літаку.
Психологи кажуть, що навіть найдосвідченіші парашутисти бояться висоти, але як же тоді вам зважитися на стрибок.
Порада досить проста, але вона працює. Намагайтеся думати про щось хороше, заспокійливе. І так, поки ви не опинитеся у вільному падінні. Після цього вам стане спокійніше.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" повернулася до "Холостяка" Заливако заради їх кохання: дівчина чекає зустрічі з Мішею в 11 випуску

На 101 році життя помер політик, який мав вплив на президента РФ: "Ти не правий"

СТБ пояснив, чому Юля "Зайка" вилетіла з "Холостяка": "Злили учасницю, так і скажіть"

Тіна Кароль мало не полетіла зі сцени під час концерту, всьому виною довга сукня

Показати ще

День парашутиста 2017: стрибок з парашутом

Всі заклади, які пропонують стрибок з парашутом, завжди мають дві опції: стрибок з інструктором і самостійний. У першому випадку все досить зрозуміло і просто: вся відповідальність і обов'язки падають на інструктора, вам залишається тільки радіти процесу.


А самостійний стрибок з парашутом – це вже набагато цікавіше. Це звичайно може вас налякати, але не варто побоюватися того, що на вас одягнуть парашут і викинуть з літака. В першу чергу ви прослухаєте досить тривалий інструктаж, після будуть практичні заняття на землі, де вас навчать найважливішому. І потім найголовніше – стрибок з парашутом.