Традиційно, День Підприємця в Україні відзначається в першу неділю вересня. І в 2017 році це буде 3 число. Таке свято, як День Підприємця в Україні, створене для того, щоб показати наскільки це важлива частина економіки країни, щоб підтримати підприємців України в цілому.

День Підприємця в Україні 2017: історія свята

Воно з'явився ще в 1998 завдяки Указу Президента № 1110/98 від 5 жовтня. З цього моменту День Підприємця України дуже активно і урочисто святкується величезною кількістю людей. На даний момент економічна діяльність України реалізується в різних формах власності, і всі вони захищені на державному рівні.
Це яскраво показано в статті 42 Конституції України, де сказано, що кожен громадянин має право займатися підприємницькою діяльністю, яка не заборонена законом. Крім цього, варто врахувати, що є кілька інших законів, які допомагають всім підприємцям країни, захищають і створюють умови для успішної роботи. Це: Закони України «Про власність», «Про підприємництво», «Про підприємства», «Про господарські товариства». У них описані основні засади для підприємницької діяльності.
Це прекрасно показує, наскільки підприємці важливі в нашій країні. А сам День Підприємця – це прекрасний спосіб допомогти і підтримати їх і надати потрібну допомогу.
Ще в 1991 році, був виданий закон "Про підприємництво", де говорилося, що, громадяни України, інших держав, приватні підприємці; юридичні особи всіх форм власності, встановлених Законом України, можуть брати участь у підприємницькій діяльності на території нашої країни.

День Підприємця в Україні 2017: традиції свята

Цей день традиційно відзначається майже по всій Україні. У День Підприємця можна побачити безліч різних, хоча і не дуже масштабних, заходів. Так само, проводяться різні лекції і тренінги, які покликані допомагати всім, хто займається цією справою. Всі підприємці України в це свято приймають вітання та подарунки від друзів і колег. Нагадаємо, що День Підприємця в Україні святкується в першу неділю вересня, і в 2017 році – це третє число.

Популярні новини зараз

Пішов з життя зірка відомого реаліті-шоу: члени його сім'ї вмирали рано

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Еллерт в битовусі виявився повним лінивцем, у Мішиної здали нерви: "Нічого не робить"

Млинці з маком на Масляну: дуже тонкі, можна напекти гору хоч у 100 штук

Показати ще