Традиційно, в нашій країні перед Днем незалежності відзначатимуть День державного прапора України. І, як завжди, в столиці України не обійдеться без різних свят і гулянь. Саме тому ми вирішили розповісти вам, як у Києві відзначатимуть День державного прапора України 2017.

День державного прапора України 2017: афіша Києва на 23 серпня

Традиційно, найбільш значущим в цей день буде урочисте підняття прапора України на Софіївській площі, в якому буде брати участь президент України. Так само, крім цього, таке ж торжество пройде під будівлею Київської міської ради, і в усіх районах столиці.

Крім цього, у День прапора України буде проходити урочисте вручення державних паспортів всім 16-річним юнакам та дівчатам, які досягли значних успіхів у спорті, навчанні.
Як і завжди День прапора України та День незалежності будуть переплітатися, і тому святкуватися практично одночасно. Так, наприклад, на Співочому полі в Києві пройде конкурс краси-фестиваль "Ти в моєму серці Україна", а на поштовій площі буде проходити ярмарок "Феєричний блюз на Дніпрі".

Крім цього, День державного прапора України відзначать на Софіївській площі. Ввечері 23 серпня там буде проходити концерт під назвою "Україна у світі". І брати участь у ньому будуть колективи не тільки нашої країни, але і з Аргентини, Канади, Польщі та США.

Популярні новини зараз

Архівні фото Хрещатика розлетілися мережею: як виглядала головна вулиця Києва 100 років тому

Тіна Кароль в балаклаві заінтригувала секретом, який турбує багатьох: "Неприємно дивитися"

Жінка отримала величезні рахунки за комуналку через свого кота

Свинина зустріне великодні свята різким подорожчанням: скільки доведеться віддати за шашлик

Показати ще

День державного прапора України 2017: які дороги перекриють 23 серпня

Варто відзначити, що за всіх свят 23-24 серпня рух по дорогах Києва буде обмежено. Так, наприклад, Софіївська площа буде перекрита 23 серпня з 6 ранку, і до кінця всіх заходів.
Так, рух буде обмежено на Володимирській (на ділянці від Рейтарській до Великій Житомирській), Георгіївському провулку, провулку Рильського. Вулиці Софіївській від Михайлівського провулку до вул. Володимирській. Володимирському проїзді, вулиці Алли Тарасової, вул. Малій Житомирській від Михайлівського провулку до Володимирського проїзду.