Позафракційний парламентар Олександр Шевченко прийшов на роботу в годиннику за сотні тисяч гривень.

Так, за інформацією журналістів, на зап’ясті народного депутата красувалося Ulysse Nardin diver black surf, які в мережі можна придбати за 34,5 тисяч доларів США або майже 900 тисяч гривень, - пише Politeka.

Звернемо увагу, що інцидент стався під час пленарного засідання у минулому році. І це при тому, що в стінах Верховної Ради вже давно пройшла мода на подібні "забавки". Зараз же депутатський корпус вважає це поганим тоном.

Слід уточнити, що годинники Шевченка були випущені в морській колекції і призначалися для дайверів. Корпус виконаний з 18-каратного рожевого золота, а сама конструкція світиться в темряві. Ремінь був зроблений з каучуку, а захищає циферблат сапфірове скло. З ними можна занурюватися на глибину до 200 метрів.

"Іграшка" Шевченка була випущена лімітованою кількістю – всього 500 штук. А це у свою чергу впливає на ціну коштовного аксесуару.

Нагадаємо, народний депутат Олександр Шевченко отримав з бюджету України сотні мільйонів за нібито утримання доріг Івано-Франківська.

Так, згідно інформації з електронної системи "Прозорро", в цьому році служба автомобільних доріг Івано-Франківської області за результатами тендерів 30 березня, замовила у фірми ТОВ "ПБС" послуги з експлуатаційного утримання доріг державного значення на 393,14 мільйона гривень.

Голий Олександр Шевченко поплавав у басейні в Буковелі

Як повідомляв портал "Знай.ua", міністр юстиції поповнив список доларових мільйонерів. Павло Петренко за 2017 рік задекларував понад 4,3 мільйонів гривень доходу.