Незабаром більшість кримських айфонів та ПК перетворяться лише виключно у засоби для телефонних переговорів чи друкарські машинки, оскільки "рідна гавань" підготувала для новообернених "земляків" чергове "покращення".

Як повідомляють росЗМІ, Держдума РФ прийняла в першому читанні поправки до закону "Про інформацію, інформаційні технології та захист інформації", що серед іншого передбачають і заборону анонімайзерів та VPN-сервісів. Це програми, що дозволяють обходити блокування заборонених на території країни ресурсів.

Також Роскомнадзор отримає право блокувати сайти, де буде розміщена інформація про засоби обходу блокувань. Згідно з цими поправками, операторів пошукових систем зобов'яжуть припинити видачу посилань на інформаційні ресурси, включені до переліку Роскомнадзора.

Поправки підтримали 363 депутати.

Під їх дію підпадають магазини додатків, включаючи Google Play, AppStore й інші. Тож скачати оновлення для айфонів та комп'ютерів, нові програми чи придбати щось в інтернеті стане великою проблемою.

Популярні новини зараз

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Ірина Федишин показала, за що її обожнюють мільйони: справжня україночка

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Показати ще

Під забороною можуть виявитися і популярні браузери, які пропонують можливість обходу блокування: Opera, Chrome для Android, Safari від компанії Apple.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", українці не поспішають розлучатися з улюбленими соцмережами, незважаючи на їх блокування.