Постійне збільшення ціни на продукт встановило європейський рекорд, піднявшись на цілих 68%.

Про це повідомив голова Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Відомо, що цінова політика у різних регіонів може досить сильно варіюватись. Так експерти зазначають, що найбільшу ціну за сало можна спостерігати у Києві.

"Ціна на сало в цьому році встановила рекорд, піднявшись на 68%. При цьому велика різниця між цінами в окремих регіонах: коли жителі Тернополя платять за нього 46 грн, то кияни – 124 гривні. Ціна на сало в столиці коливається від 100 до 150 грн", – зазначив він.

Крім того Олексій Дорошенко розповів у яких країнах можна спостерігати найбільшу та найменшу ціну на національний продукт.

Популярні новини зараз
"Захопити Литву за 3 дні" від авторів "взяти Київ за 2 дні": російські пропагандисти поділилися новими "вологими мріями" Захар Беркут, Гуцулка Ксеня та Іловайськ 2014: друг Сергія Притули Олександр Педан назвав 6 причин, щоб сидіти вдома Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще

"В Україні вартість сала в магазині коштує 157,6 гривень за кілограм, в Білорусі – 140,5 грн, в Литві – 138,1 грн, а в Польщі – 58,4 грн. Польські виробники відпускають сало, з урахуванням всіх необхідних для України документів, від 25 гривень за кілограм", – підкреслив він.

Крім того він зазначив, що збільшення ціни на сало пов'язане з різким зменшенням поголів'я свиней у фермерів.

Ціни в Україні.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що поголів'я українських корів постійно зменшується.