Українські музейники намагаються підтримати Олександра Ройтбурда, який повинен зайняти посаду директора Одеського художнього музею.

Представники української музейної сфери виступили з відкритим листом до глави Одеської обласної ради Анатолія Урбанського і міністра культури Євгена Нищука. Про це повідомляє LB.ua.

Музейники поспішили висловити підтримку Олександру Ройтбурду. Вони закликають виконати норму закону "Про культуру" та призначити Ройтбурда директором музею, оскільки він виграв конкурс на цю посаду.

"Критична ситуація в Одеському художньому музеї зі збереженням колекції і станом будівлі свідчить про необхідність негайного втручання. Відсутність професійного керівництва музею може призвести до незворотних втрат як будівлі, так і колекції", – йдеться в листі.

У зверненні залишили свої підписи гендиректор НХМУ Юлія Литвинець, директор Центру Довженка Іван Козленко, представниця ICOM Катерина Чуєва, глава правління Українського центру розвитку музейної справи Владислав Піоро та інші.

Популярні новини зараз
Христина Соловій показала харизматичного красеня, який підкорив її серце: "У полоні кохання" Андрій Рибак із "Холостячки" поставив "крапку" у відносинах з нареченою: "Скільки можна" Неймовірна 61-річна Керол Вордерман у бікіні поділилася секретом вічної молодості та краси Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують"
Показати ще

Конкурс на посаду директора Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд виграв ще в грудні минулого року.

А ось Одеська облрада не проголосувала за призначення Олександра Ройтбурда директором Одеського Художнього музею.

Нагадаємо, Олександр Ройтбурд, напевно, один з найвідоміших і статусних художників України. Кілька років тому він активно підтримував Євромайдан, зараз різко висловлюється про війну з Росією.