Православна церква активно воює з дияволом і його поплічниками, тому священик УПЦ Московського патріархату не має права відспівувати "хрещену у розкольників дитину".



Про це заявив на своїй сторінці в Facebook протоієрей УПЦ МП Ігор Рябко.
"Не відспівували і відспівувати не будемо! Всім розпалювачам міжконфесійної ворожнечі і мізантропам, які спекулюють на смерть невинної дитини, я хочу пояснити, що таке православна церква. Не тільки Українська або Російська, а будь-яка, яка входить до світової спільноти православних церков. Православна церква - це закрита військова організація, яка має свій статут, свій порядок, свої жорсткі, дані від Бога, закони існування", - заявив московський поп.

"Жоден священнослужитель не має права здійснювати їх за межами цієї організації, під загрозою позбавлення права бути її членом. Членство в цій організації можна отримати через "особливе посвячення", яке називається хрещенням і причастям", - підкреслює Рябко і додає, що без причастя таїнство хрещення стає марним і безглуздим, а неучасть в "духовних військових діях" можна розцінювати як "дезертирство і зраду".


Популярні новини зараз

Сміливий баран прийшов "здаватися" в СБУ, але його вигнали

Арсен Мірзоян поділився кадрами відпочинку у Єгипті: купа пляшок і Тоня в ластах

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Показати ще

"Дитина, яка прийняла хрещення і стала членом церкви по вірі своїх батьків і восприємників, є такою в тому випадку, якщо її періодично причащають і за неї молиться церква в особі її дійсних членів", - продовжує священнослужитель.

"Жодна людина, незалежно від віку, не буде відспіваний за православним церковним чином, якщо вона не хрещена в православній церкві (це для дітей) і (якщо вона доросла) яка не живе у згоді з вищесказаними принципами членства церковної громади", - заявляє Рябко і називає "кричущим порушенням канонічного права" відспівування, вінчання та хрещення людей, які не живуть у згоді з православною вірою.

"Розкольники, які самозвані обізвали себе "Київським патріархатом", ніякого відношення до православ'я не мають... Користуючись прецедентом, я б хотів запропонувати правлячому архієрею розглянути пропозицію про те, щоб рекомендувати священнослужителям Запорізької - Мелітопольської єпархії здійснювати всі таїнства і обряди виключно над дійсними членами їх громад", - підсумував він.

Московський священик проявив чудеса людяності прямо на похоронах


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, представник МП шокував цинізмом, заявивши, що загиблого в Запоріжжі хлопчика не можна вважати хрещеним в принципі.