Голова партіі, координатор об’єднання «Українська Бізнес Ініціатива» Андрій Ніколаєнко наголосив на тому, як важливо країні створити міцну космічну галузь. «Говорячи про особистостей такої величини, як наш земляк Сергій Корольов, як Ілон Маск, давайте поглянемо, чи є шанси в Україні виростити покоління, яке буде змінювати космос? Скажу відразу – нове покоління технічної інтелігенції зростає на наших очах», – заявив Андрій Ніколаєнко.

Під час виступу в музеї лідери «ОСНОВИ» анонсували конкурс для школярів «Космічна подорож 2017». Його переможець поїде на екскурсію до Америки в НАСА (Національне управління з аеронавтики та досліджень космічного простору). Детальні умови конкурсу з’являться на сайті osnovaparty.org протягом 2-3 тижнів.

Також Андрій Ніколаєнко та Сергій Тарута відвідали житомирський дитячий будинок. З нагоди свята – Дня захисту дітей, політики подарували вихованцям закладу м’ячі для футболу і волейболу. Та разом з дітьми випробували подарунки у грі.

Окрім цього, політики зустрілися з підприємцями Житомирщини, обговорили можливості розвитку бізнесу області та міста. Вони наголосили, що основою економіки є малий та середній бізнес, тому треба полегшити умови для його ведення не тільки в регіоні, а й у всій Україні.