Восени поточного року в Україну приїде легендарна у ІТ-співтоваристві особистість: співзасновник Apple і перший бізнес-партнер Стіва Джобса - Стів Возняк.

30 вересня він виступить на форумі Olerom Forum 1, який проходитиме в київському "Палаці спорту", пише AIN.UA.

Перші чутки про візит Возняка в Україну з'явилися, коли про це повідомив генеральний директор Cargofy Стах Возняк, після недавньої зустрічі зі Стівом Возняком у Сан-Франциско.

Зазначимо, у квітні між Возняком і організаторами Forum 1 йшли переговори про його участь у заході, станом на сьогодні, його приїзд в Україну підтвердився.

"Я б із задоволенням зустрівся з багатьма українцями. Я відчуваю спорідненість з Україною через свє ім'я", — зазначив співзасновник Apple.

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська показала, чим займається з чоловіком щоранку: "Я, він і круасан"

У МОЗ перевірили українську вакцину від Covid-19, Степанов поділився результатами

Притула з'явився на дільницю з палкою красунею і ледь не зруйнував сім'ю: "Чувак, єдине, що тебе врятує..."

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

Показати ще

На цей момент про деталі візиту Возняка нічого не відомо.

За словами організаторів Olerom Forum 1, як правило, спікери форуму приїжджають в Україну на два дні, а програма перебування кожного з них планується відповідно до підписаного договору. Звичайно ж, всі, хто вперше відвідує Україну, хочуть побачити країну і пам'ятки, дізнатися краще про традиції і людей.

Зазначимо, американський винахідник та інженер Стів Возняк познайомився зі Стівом Джобсом на початку 1970-х. У 1975 році він розробив прототип Apple I. Щоб зібрати його першу плату їм з Джобсом довелося продати свої особисті речі: Возняк розпрощався із науковим калькулятором, а Джобс – із автомобілем Volkswagen. Уже в квітні 1978 року вони заснували Apple Computer. Возняк звільнився з Hewlett-Packard і став віце-президентом компанії з досліджень і розвитку.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Стіву Возняку сподобався байопік про Стіва Джобса.