Восени поточного року в Україну приїде легендарна у ІТ-співтоваристві особистість: співзасновник Apple і перший бізнес-партнер Стіва Джобса - Стів Возняк.

30 вересня він виступить на форумі Olerom Forum 1, який проходитиме в київському "Палаці спорту", пише AIN.UA.

Перші чутки про візит Возняка в Україну з'явилися, коли про це повідомив генеральний директор Cargofy Стах Возняк, після недавньої зустрічі зі Стівом Возняком у Сан-Франциско.

Зазначимо, у квітні між Возняком і організаторами Forum 1 йшли переговори про його участь у заході, станом на сьогодні, його приїзд в Україну підтвердився.

"Я б із задоволенням зустрівся з багатьма українцями. Я відчуваю спорідненість з Україною через свє ім'я", — зазначив співзасновник Apple.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян поділився кадрами відпочинку у Єгипті: купа пляшок і Тоня в ластах

Галкін сумує про 11 невинно вбитих дітей: "Загинули при нападі... співчуття"

Тоня Матвієнко навісила на Мірзояна доньку і гітару - тренування Арсену допомогли: "Наш концерт закінчується..."

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Показати ще

На цей момент про деталі візиту Возняка нічого не відомо.

За словами організаторів Olerom Forum 1, як правило, спікери форуму приїжджають в Україну на два дні, а програма перебування кожного з них планується відповідно до підписаного договору. Звичайно ж, всі, хто вперше відвідує Україну, хочуть побачити країну і пам'ятки, дізнатися краще про традиції і людей.

Зазначимо, американський винахідник та інженер Стів Возняк познайомився зі Стівом Джобсом на початку 1970-х. У 1975 році він розробив прототип Apple I. Щоб зібрати його першу плату їм з Джобсом довелося продати свої особисті речі: Возняк розпрощався із науковим калькулятором, а Джобс – із автомобілем Volkswagen. Уже в квітні 1978 року вони заснували Apple Computer. Возняк звільнився з Hewlett-Packard і став віце-президентом компанії з досліджень і розвитку.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Стіву Возняку сподобався байопік про Стіва Джобса.