Сьогодні, напередодні святкування Дня підприємця, у КМДА відбулася урочиста зустріч бізнесменів з представниками київської влади. Мера міста Віталія Кличка в цей день заміняв його перший заступник Геннадій Пліс. Саме він привітав від імені свого начальника всіх підприємців і роздав їм почесні грамоти.

"Саме завдяки вам реконструюються парки, з'являються дитячі майданчики, ремонтуються підземні переходи, - звернувся він до присутніх. - Гроші йдуть на поліпшення міської інфраструктури, благоустрій та озеленення столиці. Ми разом робимо Київ комфортним".

Крім столичних чиновників подякувати підприємцям прийшли і представники Асоціації платників податків України: її президент Григол Катамадзе і віце-президент Павло Погиба.

"Хочу вас порадувати, що вже повністю готовий проект ліберального Податкового Кодексу, - повідомив Григол Катамадзе. - Ми його відправили на розгляд до всіх міністерств, профільних комітетів та інших експертів. Упевнений, що незабаром він буде прийнятий і запрацює".

"Я б хотів низько вклонитися нашим підприємцям, тому що в такий важкий час вони знаходять в собі сили продовжувати вести бізнес, - розповів Павло Погиба. - Якби не вони - то не було б грошей, щоб платити зарплати чиновникам, виплачувати пенсії, утримувати школи і лікарні. Сьогодні в Україні займатися бізнесом - нелегка справа, тому підприємці потребують того, щоб держава їх почула і хоча б не заважала. Адже малий і середній бізнес - ті стовпи, на яких тримається будь-яка економіка. У нас поки, на жаль, проблеми бізнесу не хочуть чути і вважають за краще не бачити існуючих труднощів".

Популярні новини зараз

Заміну солістки Go_A напередодні "Євробачення" оцінили в мережі: "Вивчила українську за 2 години"

Тіна Кароль отримала особливу статуетку Yuna 2021: "Навіть не очікувала"

Андрій Данилко похвалився неабияким досягненням - Вєрка Сердючка стала найкращою

Тіна Кароль розсмішила відео з сином у райському куточку: "Веня такий чудовий"

Показати ще

За його словами, все менше людей в Україні хочуть і мають можливість займатися бізнесом. Саме тому в ході заходу було підписано меморандум між Державною Фіскальної Службою України у Києві, яку представляла її керівник Людмила Демченко і Асоціацією платників податків.

"Тепер з'являться нові механізми для відстоювання інтересів бізнесу в податковій, - розповів нам Павло Погиба після підписання меморандуму. - Вести бізнес стане легше".

Після урочистої частини підприємців чекав невеликий, але затишний фуршет, під час якого, за келихом шампанського, вони змогли вже у невимушеній обстановці обговорити свої проблеми і ідеї.

Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли про те, за що і скільки заплатять українці.