Велика кількість біженців - 25 тисяч - з тимчасово окупованих територій України знайшли притулок в країнах Західної Європи.

П'ять розвинених європейських країн стали новим домом для українських переселенців, повідомляє Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

"Дані про зовнішнє переміщення відображають загальну кількість заяв про отримання притулку, поданих громадянами України з початку розвитку ситуації на Донбасі в січні 2014 року", - йдеться в повідомленні.

Найбільший удар на себе прийняла Німеччина - 9 616 осіб, на другому місці Італія - 9 319, потім Польща - 4 278, далі Франція - 3 459 і Швеція - 3 148 осіб.

Проте в Росію виїхали набагато більше 427 240 українців. Як повідомляється, близько 1,6 млн жителів Криму і Донбасу вирішили залишитися в Україні і отримали статус внутрішньо переміщених осіб.

Популярні новини зараз
В Україні очікується кардинальна зміна погоди: прогноз на 6 жовтня неабияк здивує В уряді закликали українців не божеволіти за запасами продуктів на зиму: як підготуватися правильно В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..."
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай. ua, нігерійські біженці жорстоко поплатилися за мрію про краще життя.