Boeing 737-800 найбільшого в Європі ірландського лоукосту Ryanair вперше здійснив посадку в міжнародному аеропорту "Бориспіль", 21 лютого.

Про це повідомляє avianews.

Борт з реєстрацією EI-DLE виконав рейс з Дубліна, де розташована штаб-квартира бюджетника. В Україну літак прибув ввечері, 21 лютого, о 20:36.

Також очільник Міністерства інфраструктури Володимир Омелян анонсував проведення прес-конференції на тему "Hyperloop в Україні". За словами міністра, українці можуть долучитися до обговорення на сторінці в Facebook.

Популярні новини зараз
У СРСР за це билися в чергах: 4 речі, які вважалися розкішшю 1297 гривень доплати до пенсії: хто має на це право та як оформити Нові правила вручення повісток не залишать шансів ухилитись В Україні встановили терміни літніх канікул: коли школярів відправлять відпочивати
Показати ще

Нагадаємо, українцям обіцяють відкритий авіапростір з країнами Євросоюзу вже наступного року.

ТОП 10 САМЫХ ДОРОГИХ САМОЛЕТОВ В МИРЕ

Як повідомляв портал "Знай.ua", авіаперевізник повідомив українським пасажирам куди і за скільки можна полетіти з Ryanair.