Догляд за шкірою: найпопулярніші міфи, про які треба забути

поділитись
Косметологи і дерматологи з США розвіяли популярні міфи про догляд за шкірою

За словами експертів, косметика здатна впливати на шкіру негативного, через її складний механізм зволоження, повідомляє MedAboutMe.

Як повідомляють наукові співтовариства, тільки у верхньому шарі різні засоби заповнюють недолік зволоження шкіри. Шкіра може просто звикнути до використання зволожуючих косметичних засобів, але організм з допомогою гіалуронової кислоти і сального секрету компенсує втрати від такої "атаки".

Гохара Мона, ад'юнкт-професор дерматології Єльської школи медицини, заявляє, що насправді всі дорогі процедури омолодження обличчя за принципом фейс-ліфтингу в реальності малоефективні. На її думку, такі особові руху призводять до руйнування колагену – головного "білка молодості" для шкіри.

Шкірі необхідно лише здорове харчування і спосіб життя. За три місяці певні правила підштовхнуть до позитивних змін.

Також дерматологи спростували що холодна вода завдяки своїм властивостям скорочує пори і підтягує. За словами фахівців, розмір пір людини визначається лише генетичними факторами.

Ні для кого не секрет, що акне і проблемна шкіра зараз у мільйонів людей в наші дні. Однак вихід завжди є. Досвідчені фахівці вказали, з допомогою яких засобів можна назавжди забути про прищи. Також вони додали, що ці засоби абсолютно доступні для всіх.

Як раніше повідомляв "Знай.uа", якщо у вас жирна шкіра і ви хочете поліпшити її стан за допомогою спиртовмісних засобів, у вас нічого не вийде. Вони її спочатку висушать, а потім шкірне сало почне утворюватися ще сильніше. Ці засоби заберуть вашу молодість і красу.

Автор матеріалу: 
Евгения Фрусевич
Теги: 
дерматолог, шкіра, проблеми, міфи
Ще одна спроба витрусити копійку з довірливих клієнтів
0
0
16:25 20.04.2018
Біганина за довідками, схоже, ще не скоро закінчиться
0
0
16:04 20.04.2018
Жінці доводиться викликати безкоштовну "швидку"
0
0
15:31 20.04.2018
За частину газу доведеться платити на 65% більше
0
0
15:20 20.04.2018