Поліція відкрила кримінальне провадження щодо туроператора Join Up за підозрою в шахрайстві.

Проти співробітників туристичної компанії Join Up, клієнти якої цього року неодноразово скаржилися на проблеми з вильотами та прильотами, відкрили кримінальне провадження.

Провадження відкрили за фактом шахрайста, а саме незаконного заволодіння коштами клієнтів туроператора.Про це повідомляє адвокат компанії AVER LEX Віталій Сердюк.

"Подібні дії цього туроператора, з якими зіткнулися і ми, набули масового характеру. Тисячі ошуканих громадян і абсолютно ніякої реакції як представників влади, так і правоохоронних органів. Посадові особи цього туроператора не тільки не відчувають уколів совісті, але і впевнені в повній безкарності", — написав Сердюк.

#справа_туристів 9 июля 2018 года Главным управлением Национальной полиции в г. Киеве начато уголовное производство по...

Posted by Виталий Сердюк on Tuesday, 24 July 2018

У Join UP стверджують, що діють в рамках правового поля і до них до сих пір не надходило ніяких заяв з приводу виробництва.

Також в Join UP не розуміють, що стало приводом для розслідування.

Зазначимо, що "Join UP!" вирішила скоротити перельоти до Туреччини через туристів, які "застрягли" в аеропортах.

Всього в період з 11 по 26 липень польотна програма в Туреччину скоротиться на 13 рейсів на тиждень. При цьому польотна програма буде припинена з регіональних аеропортів Вінниці, Рівного, Кривого Рогу та Херсону.

Нагадаємо, 11 липня в Туреччині в аеропорту затримали чотири рейси, якими повинні були повернутися 543 українських туриста.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Туреччині з аеропорту Анталії не можуть вилетіти 543 українських туристів, серед яких  діти.

Також "Знай.ua" писав, що українські туристи  "застрягли" в Тунісі через фінансові розбіжності туроператора і авікомпанії.