Стан міських маршруток часом лякає. Як часто перевізник повинен проходити техогляд транспортного засобу та скільки повинні служити маршрутки, розповіли чиновники.

Про це пише "Сегодня".

За словами керівника комунальної служби перевозок Київської міськадміністрації Сергія Савтира, міські маршрутними повинні перевіряти на справність транспортні засоби як мінімум раз на рік. А от термін експлуатації цих авто не визначаються. На вулицях столиці, наприклад, можна побачити маршрутки, які курсують п’ять років та навіть десять і більше.Якщо дозвіл на перевезення видають, то такі транспортні засоби можуть перевозити пасажирів доти доки буквально не розсипляться.

Проте якщо у пасажирів є претензії до стану транспорту, якщо вони побачили, наприклад, поломані крісла, чи колеса, що хитаються, то в такому разі можна звернутися зі скаргами в колл-центр 15-51, або ж залишити заяву на сайті. Після цього спеціальна комісія повинна перевірити транспорт.

Популярні новини зараз

У Харкові обстріляли переповнений трамвай - бите скло і крики по всій вулиці

Катерина Бужинська готова до зустрічі Білого Бика, повз таку красу не пройде ніхто

Тіна Кароль вперше розповіла про своє щастя: "Моя відповідь на питання"

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в Одесі переповнена маршрутка розвалилась прямо під час руху. У авто відвалилась частина ходової.