Курс долара в новому році перевалить за 30 грн. Такий прогноз не варто боятися, а потрібно навіть радіти.

Таку думку висловив виконавчий директор Міжнародного Фонду Блейзера Олег Устенко, який назвав ціну за один долар 30,1 грн реалістичною та "оптимістичною", - пише InfoResist.

"Були різні заяви, звичайно. Але взагалі-то, наскільки я розумію, в будь-якому випадку найбільш оптимістичний в загальних рисах курс залежить від попиту і пропозиції на валюту, які будуть в наступному році. Я припускаю, що непокритий попит на валюту в наступному році може перебувати в межах як мінімум 5 мільярдів, а скоріше я б сказав близько 7 мільярдів доларів. Це досить багато", - говорить він.

Дещо вплинути на ситуацію можеть міжнародні інвечтиції. Щоб привернути до України кошти, інвестор в першу чергу повинен побачити реальні та якісні зміни в бізнес-кліматі.

Популярні новини зараз

Дзідзьо та Олександр Пономарьов зробили українкам приємно у перший день весни

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Ані Лорак з оголеними грудьми показали в мережі, фанати не вірять очам: "Може скромніше?"

Показати ще

"Не знаю, наскільки це може бути вірогідним сценарієм на наступний рік. А оскільки це не буде вірогідним сценарієм на наступний рік, то девальвація в порівнянні з теперішнім курсом виявиться просто неминучою. Тоді інше питання: до якого рівня? Мені здається, що курс в 30 гривень як базовий сценарій цілком може мати місце",- додав Устенко.

Однак, за словами експерта, 30 гривень за долар – це навіть дуже оптимістичний сценарій. Адже цілком реально, що ця цифра може бути більшою.

Нагадаємо, за пронозами Кабміну, долар коштуватиме в середньому 29,3 гривні, і така цифра цілком виправдана. У бюджеті вже заклали ймовірний курс іноземної валюти на наступний рік.

Дивіться, що буде з курсом гривні у кінці грудня

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Мінфін планує продуктивну співпрацю з Міжнародним валютним фондом та сподівається на два транші у наступному році.