Президент України Петро Порошенко підписав закон про призначення дострокової пенсії за віком сім'ям загиблих в ході Революції Гідності. Про це глава держави повідомив у своєму Twitter-акаунті.

"Тільки що підписав закон, який дозволяє призначення дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, загиблих або померлих внаслідок поранення, каліцтва, контузії або інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі в Революції Гідності", - написав Порошенко.

Закон поширюється на дітей, які стали інвалідами, будучи неповнолітніми, а також на батьків загиблих, а також на дружин за умови, що вони вдруге не вийшли заміж.

Жінки зможуть вийти на пенсію в 50 років при наявності 20 років стажу, а чоловіки - в 55 років за наявності 25 років стажу.

Популярні новини зараз
Україні загрожує повне занурення у темряву, якщо головну проблему не вирішити вже зараз Росія знову готує масований ракетний удар: 20 нових бомбардувальників уже на бойових місцях Зміни у виплаті пільг: з 2023-го року починають діяти нові правила Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" уряд продовжує втілювати в життя нову пенсійну реформу, яка має на меті повністю змінити систему на краще.