Більше 70% українців не збираються їхати в країни Європейського Союзу.

Такий результат показало дослідження, проведеного Інститутом Горшеніна у співпраці з представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі. Тільки 42,9% опитаних сказали, що були за кордоном. При цьому 70,3% - їздили в Європу, 29,7% - в європейських країнах не були. Більша частина українців - 57,1% - за кордоном не були.

Точно не поїдуть до Європи 51,3% опитаних українців, швидше за все не поїдуть - 20,3%, не планують - 71,6% українців. Тільки 22,6% збираються поїхати в європейські країни. При цьому тільки 9,9% в цьому впевнені.

76,9% сказали, що не можуть поїхати в Європу, оскільки немає грошей. 15,4% просто не хочуть. Це в основному мешканці центральних та східних регіонів країни, 14,4% не дозволяє здоров'я.

Дослідження проводилося двома методами: фокус-груп і особисте інтерв'ю. Похибка репрезентативності не перевищує +/- 2,2%.

Популярні новини зараз
Російські окупанти почали розмінувати Маріупольський порт заради 170 мільйонів: вкрадуть металобрухт і зерно Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, як насправді працює безвіз в Європі переконався, на власному досвіді відомий блогер Володимир Співаковський.