Капітан жіночої збірної з біатлону Олена Підгрушна заявила, що наступним тренером української жіночої команди буде росіянин.

За словами Підгрушної, ім'я тренера оголосять 30 квітня. Спортсменка не сказала, хто точно ним буде, але відомо, що це російський тренер, у якого буде два асистенти, повідомляє Спортарена.

"Зараз в федерацію запрошуються іноземні тренери. Ось 30 квітня буде якась конференція, на якій, власне, вони себе будуть представляти. Швидше за все, в наступному сезоні з жіночою збірною будуть працювати відразу три фахівці. Тренером буде росіянин", - заявила Підгрушна.

Додамо, що глава Федерації біатлону України Володимир Бринзак не виключив сценарію, при якому жіночу збірну очолить росіянин.

Популярні новини зараз

100 тисяч загиблих: Володимир Зеленський вшанував пам'ять жертв політичних репресій

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Показати ще

"Ми зрозуміли, що варіант із західним тренером для нас не оптимальний: це і мовний бар'єр, і ментальна несумісність, особливо з нашим жіночим колективом. Тому, щоб зберегти колектив, ми розглядаємо варіанти з тренерами зі слов'янських держав", - заявив Бринзак.

Президент федерації біатлону також зазначив, що призначати тренера буде не він особисто, а ціла комісія з десяти осіб (два - від Міністерства молоді та спорту, два - від наукової групи, три тренери, а також представники федерації і центру олімпійської підготовки).

За словами Бринзака, рішення з приводу нового тренера буде прийнято на початку травня, що, в принципі, збігається з датою, яку назвала Олена Підгрушна.

Нагадаємо, жіноча збірна України з біатлону залишилась без старшого тренера після того, як закінчився контракт з Урош Велепцом. Словенець тренував українську збірну три роки, але провалився на Олімпіаді, а також втратив контроль над колективом, через що було прийнято рішення не продовжувати з ним контракт.

Як повідомляв портал "Знай.ua", біатлоністка Олена Підгрушна стала найкращою спортсменкою місяця і отримала звання майора.

Капітана жіночої збірної України з біатлону Олену Підгрушну визнали найкращою спортсменкою лютого, а найкращим наставником - її першого тренера Олега Бунта.

Для Олени це визнання НОК стало сьомим у кар'єрі. Однак це не єдина нагорода нашої відомої біатлонітстки. Віце-президент Федерації біатлону України Віктор Корж повідомив, що Олені Підгрушній присвоєно звання майор Національної гвардії України.