Український опозиційний блок вимагає від Міністерства освіти і науки скасувати заборону, яка "обмежує можливості для наукової і педагогічної діяльності". А саме заборона ВНЗ та іншим установам користуватися сайтами доменних зон "ru" і "ру". Про це повідомляє прес-служба політсили.

ОБ заявляє, що це новий приклад профанації боротьби за національну безпеку.

Варто відзначити, що в цих доменних зонах знаходиться величезний масив наукової інформації, яку неможливо знайти в українському сегменті інтернету.

“Завдання українських вузів – виховати класних фахівців, а не інтелектуально-обмежених дилетантів. Шлях, по якому веде освіта нинішня влада, – це шлях перетворення України у відсталу країну з неписьменним населенням. ПРО – проти інтелектуального та духовного зубожіння нашого суспільства", – вказується в повідомленні.

Також політсила стверджує, що будь-які обмеження, які під виглядом "боротьби за національну безпеку" захищають наше суспільство від досягнень світової науки й культури, повинні бути скасовані.

Популярні новини зараз

Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа

Тендітна Тоня Матвієнко сховалася за широкою спиною Арсена Мірзояна - про таке мріє кожна жінка

Лідія Таран вбралася в червоне заради чоловіка: "Щоб всі ахнули!"

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Показати ще

“ОБ виступає за вільний доступ до ресурсів інтернету. Право вибору – невід'ємне право українських громадян. Ніхто не має права вирішувати за людей, як їм жити, що читати, слухати і дивитися", – йдеться в повідомленні.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, під час чергового засідання Ради Федерації депутати розглядали законопроект про жорстоке поводження з тваринами. Сенатор Сергій Калашников у своєму виступі зазначив, що це питання також важливий, як і захист прав сексуальних меншин.