Смертність на дорогах в Україні залишається найвищою серед країн Європи. Якщо ці дані допоможуть владі зробити правильні висновки, то безпеку на трасах стане головним пріоритетом в країні.

Про це повідомив член партії "ОСНОВА" Володимир Полочанінов в Facebook. Згідно з даними Департаменту медичної допомоги МОЗ з 2011 до 2016 року в Україні зареєстровано близько 170 тисяч ДТП з потерпілими. В аварії загинули 26,5 тисяч осіб і ще 209 тисяч травмувалися.

"ДТП в Україні є першою за поширеністю причиною смерті серед молоді у віці від 15 до 24 років і другий - серед дітей у віці від 5 до 14 років. Більше 43% загиблих є пішоходами і велосипедистами", - написав Полочанінов.

За весь час конфлікту на Донбасі загинуло 9940 чоловік і ще 23 455 отримали поранення. Статистика показує, що втрати в АТО в рази менше смертності на дорогах. Але на тлі цього в Україні так і не з'явилася програма по збільшенню безпеки і скорочення смертності на дорогах. У бюджеті на 2018 рік так само не передбачено фінансування на це.

Популярні новини зараз

Леонід Кравчук у реанімації підключений до ШВЛ - ЗМІ

Газ по 15 гривень, а електроенергія за 2,50: як зміняться ціни для українців у серпні

Марина Боржемська влаштувала доньці казковий День народження, Узєлкова не видно: "На святі не був?"

Водіям насторожитися: українців на дорогах ловитимуть по-новому, докладний список

Показати ще

"Це не рюкзаки з берцями, не форма, що не тактичні рукавички з окулярами або броники, тут х * р просто так з половини вкрадеш. Це державна політика і системний підхід, а його не було і немає поки що. Чекати? Як казав один не дурний політик в минулому, його вже немає на жаль, що зміни в роботі влади та політиків настають або відразу і видно результати, або ніколи і чекати - це тільки втрачати час ", - підсумував Полочанінов.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, стали відомі імена людей, які побили в жахливій аварії в Харкові. У центрі міста автомобіль влетів у натовп пішоходів.