Стиліст Інга Шевченко, яка разом з моделлю Єлизаветою Кузьменко і фотографом Наталією Кардан потрапила в автомобільну аварію в Лос-Анджелесі, до сих пір знаходиться в лікарні.

Як написала в Facebook Elvira Savchuk, у Інги множинні переломи ребер, їй важко і боляче дихати і рухатися.

"Інга думає, що вона зараз в 2013 році, і вона не може бути сама по собі, їй потрібен цілодобовий догляд. Статус зміни свідомості є дуже серйозним захворюванням, він відноситься до загальних змін функції мозку, таким як плутанина, амнезія (втрата пам'яті) , втрата пильності, дезорієнтація (не від усвідомлення себе, час або місця), недоліки в судженні або думки, незвичайне або дивну поведінку, погане регулювання емоцій і порушення в сприйнятті, психомоторних навичках і поведінці", - написала Савчук.

Для відновлення Інга потребує кількох місцях реабілітації та терапії. Переліт поки неможливий через крововилив в мозок.

Інформація про стан дівчат

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Українська модель Єлизавета Кузьменко, яка потрапила в страшну аварію в Лос-Анджелесі, швидше за все, не зможе ходити. Як написала блогер Божена Ринська в Facebook, дівчина паралізована нижче шиї. Вона написала, що Єлизавета перенесла ряд операцій на печінці, зламаною верхньої щелепи і хребті.