Церковні чиновники не бачать можливості перенести святкування Різдва з 7 січня на 25 грудня.

Таку думку висловив глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав (Шевчук), пише Департамент інформації УГКЦ.

"У зв'язку з новою можливістю, наданою нам ВРУ ми поки не бачимо можливості зміни календаря. Ми будемо святкувати Різдво 7 січня разом з нашими православними братами, яке тобто 25 грудня за юліанським календарем", - сказав Святослав.

Також він зазначив, що немає в світі двох святкувань Різдва, а є дві дати святкування. Блаженніший Святослав сподівається, що в подальшому християни встановлять спільне святкування не тільки Різдва, а й Пасхи. "Ми бачимо, що до цього єдності нам потрібно ще довго йти, для нього працювати, до нього прагнути", - підкреслив глава УГКЦ.

Популярні новини зараз

Лідія Таран вбралася в червоне заради чоловіка: "Щоб всі ахнули!"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Юрій Ткач з "Квартал 95" раптово схуд, фанати не впізнали: "Циганські фокуси"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

За його словами, все, в тому числі і зміна дати, має йти від самих людей.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що виявляється, в деяких країнах світу Різдво заборонено на законодавчому рівні, а його святкування загрожує штрафом або навіть тюремним ув'язненням. У Саудівській Аравії головною релігією є іслам. У цій країні День народження пророка Магомета, як і Різдво Христове визнаються святами, пов'язані з культом особистості, а це не дуже вітається. Уряд заборонив відзначати Різдво навіть християнам, які проживають на території Саудівської Аравії.