Частина туристів, які не могли повернутися в Україну з Тунісу через проблеми з туристичним оператором, повернулися на Батьківщину.

Про це повідомив заступник директора Департаменту консульської служби МЗС - начальник управління консульської діяльності Василь Кирилич в своєму мікроблозі в Твіттер

«Вранці до Києва з Тунісу повернулася частина українських туристів. Вживаються заходи щодо повернення решти українців », - зазначив Кирилич.

Він також наголосив на необхідності вироблення системного регулятивного механізму запобігання подібним ситуаціям.

Додамо, що міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив: ліцензії туроператорів, які не виконують своїх зобов'язань, будуть скасовуватися. Про це міністр повідомив в Facebook, коментуючи ситуацію із затримкою українських туристів в Тунісі,.

Він підкреслив, що протягом доби всі українські туристи повернуться додому.

"Щодо подальшого: раз вільний ринок не працює - вводимо ефективний ринок з елементами державного регулювання і контролю", - повідомив він.


Як повідомляв портал "Знай.ua", з аеропорту Монастир в Тунісі близько 300 українських туристів дві доби не могли вилетіти до Харкова.

Популярні новини зараз

Газ, дрова чи пелети: як українцям дешевше зігрітися взимку

Майкл Джексон живий, і з'явиться на "Масці": Оля Полякова повторила легендарний образ поп-короля

Українську пенсію запропонували підняти в 20 разів і прирівняти до зарплати, вище за польську

Зубожілі українці економлять на хлібі, яйцях і картоплі

Показати ще

За словами пасажирів, авіакомпанія Bravo Airways і туроператор Oasis Travel в особі приймаючої компанії Insight Holidays не виконують своїх зобов'язань по поверненню громадян України додому.

У Консульстві України в Тунісі повідомили, що причина затримки — відсутність палива для заправки літака. За інформацією представництва, туроператор повинен був вирішити ситуацію протягом кількох годин.

Раніше в авіакомпанії Bravo Airways повідомили, що рейси, які повинні виконуватися 27 червня з Києва, Львова та Харкова в Монастір (Туніс) (BAY7371, BAY7372, BAY7375, BAY7376, BAY7377, BAY7378, BAY7373, BAY7374) були скасовані через відсутність оплати рейсів з боку туроператора Oasis Travel.

Як стверджує авіаперевізник, зараз туроператор Oasis не виконав свої фінансові зобов'язання перед Bravo Airways за дев'ять рейсів.