Житель Нижнього Новгорода, 36-річний співробітник ППС, проживав зі своєю дружиною і двома дітьми. Незабаром дружина померла від онкологічного захворювання, в результаті чого чоловік не міг прийти в себе.

Про це пишуть РосСМИ.

Так, згідно з інформацією, намагаючись оправитися від шоку, поліцейський звертався до керівництва з проханнями дати йому відпустку, проте у відповідь він чув лише відмови.

В той самий вечір їх сусід, який також працює в поліції, почув клацання затвора і вдерся у відчинені двері. Діти спали в своїй кімнаті, а чоловік стояв у темряві, з притуленим до скроні пістолет.

Переляканий сусід спробував вмовити хлопця не здійснювати самогубство, внаслідок чого першим отримав кулю в голову. Після гучного вистрілу на підлогу впав і другий труп. Діти поліцейського тепер змушені жити в інтернаті.

Популярні новини зараз
Воїни ЗСУ ліквідували Шойгу: нажаль, є нюанс Не пустять за кордон, відберуть авто та заборонять полювати: які покарання загрожують боржникам аліментів Популярна каша стала знову дешевою: яку ціну пропонують українські магазини Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Крім цього, у який намагався відрадити від суїциду колегу теж залишилася дружина і двоє дітей, а за іронією долі, ця жінка хвора на рак.

Нагадаємо, ефект вибуху бомби зробив у соціальній мережі Facebook пост киянки Олени Скачко.

Жінка, у якої дочка ходить у восьмий клас, доступно пояснила, чому вона не хоче робити вечорами з нею уроки і підпадає під категорію "погана мати".

Крім того, в одній із шкіл на Прикарпатті старшокласники жорстоко б'ють дітей і знімають знущання на камери мобільних телефонів. Жертвами неадекватних школярів в першу чергу стають діти-сироти.

Дивіться сюжет про поліцію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", дітей-сиріт викинуть на вулицю.