У Дніпрі стався неприємний інцидент на дорозі. Водій маршрутки по хамськи поводився з пенсіонерами, а також безпідставно відмовляв їм у законному праві безкоштовного проїзду.

Неприємний інцидент стався в одному з маршрутних таксі №87 міста Дніпро. Таку неналежну поведінку водія зауважила одна з пасажирок. Обурений пост місцева мешканка розмістила в Facebook.

Дівчина написала, що від проспекту Богдана Хмельницького майже до кінцевої зупинки він не дозволяв пенсіонерам їхати безкоштовно. Тобто навіть вже тих людей похилого віку, які сіли в автобус, він висаджував.

"Мені більше нема чого робити вас возити!", - цитує водія пасажирка.

А загалом в цій маршрутці за твердженням свідка хамської поведінки передбачено чотири пільгових місця. Виганяючи пенсіонерів, водій нітрохи не відчував себе дискомфортно. І при цьому він не від'їжджав від зупинки до тих пір, поки вони не виходили з транспортного засобу.

Громадськість обурилася таким ставленням до людей, але при цьому поведінку водія визнали досить типовою. Навіть відзначили, що у маршрутників ціла каста, як в Індії, недоторканні.

Нещодавно в Дніпрі скасували кілька маршрутів і місцеві жителі вийшли на мітинг проти скасування популярного спрямування:

Нагадаємо, що в Києві маршрутник на повному ходу в'їхав у поліцейську машину. ДТП сталося через поломку гальм маршрутного таксі.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.иа"під Москвою автобус з дітьми потрапив у страшну аварію. Повний автобус, в якому знаходилося 40 дітей зіткнувся з легковим автомобілем Жигулі. Всіх поранених зараз доставляють в центральну районну лікарню міста Пушкін.