Протягом січня-квітня 2018 року кількість померлих дітей у віці до 1 року склала 880 осіб. Про це свідчать дані державної служби статистики України, передають українські ЗМІ.

За даними Держстатистики кількість померлих дітей у віці до 1року склала 880 осіб. Найбільше немовлят за цей час померло у Дніпропетровській області — 90, та у Києві — 67. Висока дитяча смертність також спостерігається у Закарпатській — 57, Львівській — 56, Одеській — 58 та Харківській— 56 областях.

Загалом за названий період природне скорочення населення склало 93592 осіб: кількість померлих — 203594 осіб, кількість живонароджених — 110002 осіб.

Популярні новини зараз

На сцену "Голосу країни" увірвалася суперниця Дорофєєвої: могла співати у "Время и стекло"

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

Нагадаємо, у структурі населення України за статтю 53,7% (22 млн 658,6 тис. осіб) складають жінки і 46,3% (19 млн 558,2 тис. осіб) — чоловіки.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що у Запорізькій області молода мати народила малюка, а потім закопала дитину у городі. Страшний інцидент стався у Запорізькій області. Про це повідомили на офіційній сторінці в соціальній мережі голови Бердянської районної адміністрації Романа Молодецького.

"За інформацією, мешканка Бердянського району у четвер народила 4 дітей. Народила вдома. Живого закопала в городі", - сказано в повідомленні на сторінці чиновника в Facebook.

Нагадуємо також про те, що не так давно жахлива трагедія сталася у Мирнограде Донецької області. Там під час уроку фізкультури помер п'ятикласник.

У Покровському відділі поліції уточнили, що трагічний випадок стався 20 березня в загальноосвітній школі №8.

Раптова смерть забрала учня середньої школи близько двох годин дня. На уроці фізкультури йому стало погано. Адміністрація школи викликала "швидку", але із-за не прочищенных комунальними службами доріг карета "швидкої" могла дістатися до школи тільки через півгодини. Прибулим на місце події людям у білих халатах залишилося тільки констатувати смерть дитини. Його тіло доставили в терапевтичне відділення Мирноградськой центральної міської лікарні.

Зазначається, що у хлопчика було діагностовано важке захворювання - злоякісна феохромоцитома третьої категорії.

Додатково повідомляється, що горе-мати, 1991 року народження, ще в п'ятницю зверталася за медичною допомогою в місцеву амбулаторію. Жінка скаржилася на погане самопочуття.

Після проведення ряду слідчих заходів малюк був виявлений на території городу. Зараз його тіло відправлено на експертизу.

Незважаючи на скоєне, молода мати визнала свою провину. Зараз вона перебуває вдома.