Восьмирічний Максим Антоненко, якого наприкінці серпня в Білій Церкві на Київщині збив поліцейський автомобіль, помер у столичному "Охматдиті" у п’ятницю, 29 вересня, вранці.

Як повідомляє "ТСН", у день аварії дитину прооперували дві бригади хірургів, після чого Максим впав у кому. Його підключили до апарата штучної вентиляції легенів, на якому він знаходився протягом місяця.

Машина правоохоронців збила хлопчика на пішохідному переході, коли той їхав на велосипеді. За словами очевидців, копи поспішали на виклик і мчали на великій швидкості. Від удару школяр відлетів на 20 метрів і зазнав дуже тяжких пошкоджень, серед яких - відкрита черепно-мозкова травма, осколковий перелом лобної кістки, важкий забій головного мозку.

У поліції аварію назвали "нещасним випадком" та пообіцяли розслідування.

Дивіться: Машина патрульних відправила дитину в реанімацію

Популярні новини зараз
Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців Українців накриють масштабні перевірки в липні: кого позбавлять соцвиплат та пенсій Пенсіонерів ощасливлять допомогою: заплатять по 4000 гривень Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить
Показати ще

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що водієві, який, сівши п'яним за кермо, збив жінку з коляскою і відправив на той світ немовля на Одещині,