Дивно, але факт: снайпери Путіна приїхали на Донбас не воювати

поділитись
Цілі бригади перекинули на Схід з неочікуваною метою

У східний регіон України все частіше приїздять професійні російські снайпери. Більшість із них опиняється тут навіть не для того, щоб воювати, а просто – "постріляти укропів", як самі вони цинічно характеризують наших співвітчизників.

Про це в коментарі "Апострофу" розповів один із кращих стрілків ЗСУ, котрий з міркувань безпеки не захотів розсекретити свого прізвища:

"Я знаю, що на ту сторону з Росії приїжджає досить багато так званих"сафарійщиків ". У Росії є дуже високого класу стрілецькі школи. І висококласні стрілки приїжджають на Донбас просто" постріляти укропів ". І, на превеликий жаль, до нашого сорому, стріляють вони результативно. І не тільки тому, що вони прекрасні стрілки. Але ще й тому, що люди наші дуже часто без поваги ставляться до супротивника. І підставляють свої голови під їх кулі ", - підкреслив військовий.

За його словами, одна з таких "бригад" свого часу базувалася поблизу Волновахи, працювала там сама по собі. Але доказів тепер не знайти – погані погодні умови приховали все.

Дивіться: затримка диверсанта: подробиці та оперативне відео

Як повідомляв портал "Знай.ua", одні з найважливіших стратегічних позицій на фронті вдалося взяти під контроль українським військовим. 

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Снайпери, ЗСУ, Росія
Витрати населення в I кварталі 2018 року у порівнянні з відповідним періодом попереднього року зросли 20,3%.
0
0
02:17 20.08.2018
"Атмосферна нестійкість залишається уздовж лінії від півночі"
0
0
01:53 20.08.2018
З поняттям "кліматична зима" в окремих областях будуть зустрічатися тільки у підручниках
0
0
00:45 20.08.2018
Мужність полоненого українця вразила навіть бойовиків
0
0
00:33 20.08.2018