Міжнародна група екологів, яка щорічно займається відстеженням поточного стану планети, б'ють на сполох: Земля не встигає за постійно зростаючим апетитом людини.

Вчені розрахували річну допустиму норму, яку людство може вжити, а планета зможе відновитися. З кожним роком ми все швидше з'їдаємо, випиваємо і вирубуємо, а Земля не встигає за нами. Для порівняння: в минулому році всі ресурси відновилися 10 серпня, в цьому - лише 2, тобто людина всього за рік прискорилася в своєму шкідництві майже на тиждень.



Екологи запевняють, що все, що населення вживатиме після другого серпня, воно буде відбирати у наступних поколінь, тому допустити такої розтрати ні в якому разі не можна. Саме з цієї причини 2 серпня десятки екологічних організацій проведуть акції, аби нагадати людству: Земля - ​​не Інтернет-магазин з безліччю товарів. Нас дуже багато і тому ми повинні допомогти своєму будинку відновитися.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що екологи назвали найбрудніше місце на планеті.

Популярні новини зараз
Соціальні виплати скасують: українців чекає нова реформа — кого залишать ні з чим Не буде опалення: українців готують до складної зими Рієлторів зроблять обов'язковими: які зміни готують українцям Майже 650 грн до пенсії: кому щомісячно нараховуватимуть бонус
Показати ще