"ДНР" більше нагадує на неповноцінну дитину, батьки якої так до сих пір не можуть зрозуміти, що з ним робити далі.

Про це повідомив колишній ватажок бойовиків Олександр Ходаковський в соцмережі. Він зазначив, що нормальна людина "не стане нарікати на те, що ж я наробив і як я про це шкодую".

Так бойовик відреагував на визнання організатора "референдуму" в Донецьку Романа Лягіна, який заявив про необхідність повернення окупованих проросійськими найманцями територій під контроль України.

"Я іноді бачу, як нормальні батьки носяться з дітьми, наприклад, з ДЦП: намагаються, щоб ставлення до них було, як до повноцінних. Так для цих батьків взагалі не існує поняття" повноцінний "! Вони хотіли породити життя – вони його породили, і несуть за нього відповідальність, навіть якщо це життя увійшло в світ не з їхньої вини не таким, як вони хотіли. Будемо ростити і виховувати свою дитину, або підкинемо під двері пологового будинку? " – порозмірковував ватажок бойовиків про майбутнє "республіки".

Ходаковський зізнався, що Кремль спочатку відмовився від бойовиків і поставив перед фактом, що їх окупований Донбас ніхто не збирається приймати до складу Росії.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в мережі наочно показали відмінності між життям в Україні і під контролем проросійських окупантів.