Скоротивши в останній момент, всупереч домовленостям, кількість громадян, яких Україна віддасть представникам ОРДЛО, Ірина Геращенко не тільки підставила президента Порошенко, але й створила нові проблеми для повернення полонених додому.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав політичний експерт Павло Карназицький.

"Як називається поведінка, коли змінюють правила під час гри? А якщо через це страждають люди, які і без того натерпілися горя? Дійсно, інформація адвоката Валентина Рибіна підтверджується. Українська сторона приготувалася везти людей зі списку ДНР-ЛНР на обмін, але в останній момент Ірина Геращенко оставилаЕвгения Мефедова і ще 8 громадян РФ в СІЗО", — повідомив Карназицький.

Він вважає, що перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко "по своєму велінню" змінила кількість і склад людей, яких повинні сьогодні поміняти на лінії розмежування на Донбасі.

"Тобто на рівному місці створені як мінімум 2 проблеми: 9 осіб, яким від імені президента України пообіцяли обмін, залишаться у в'язниці; незрозуміло, як відреагують ДНР і ЛНР, коли побачать, що на обмін привезли менше людей, ніж обіцяли", — попереджає експерт.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" у весільній сукні розкрила інтригу після "Холостяка": "Хто наречений?"

Сотні людей загинули та зникли безвісти: рятувальники показали наслідки повеней у Європі та небезпеку для України

Марина Боржемська поцілувала маленьку копію Узелкова: "Спасибі, що вибрала мене"

Мінусова температура в Південній Африці б'є рекорди: все замерзло і занесло снігом

Показати ще

Карназицкий також вказав на ризик того, що представники ОРДО і ОРЛО сприймуть таку поведінку з боку офіційної особи України як "кидалово".

"А хто постраждає? Постраждають українські полонені — ті 74 людини, яких сьогодні повинні обміняти на прихильників ДНР-ЛНР. Як завжди, коли пани б'ються – у холопів чуби тріщать", — резюмував експерт.