Генеральний штаб Збройних сил України на початку року анонсував призов офіцерів запасу у віці до 43 років, які закінчили військові кафедри. Їх призиватимуть на військову службу терміном 18 місяців. Як повідомляють ЗМІ, районні та міські військові комісаріати вже почали викликати офіцерів запасу для проходження медичних комісій та оформлення документів.

Військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов в ефірі радіостанції Голос Столиці розповів про своє бачення такого призову. За його словами, якість підготовки офіцерського складу в Україні дуже низька. В той же час, зараз в українських збройних силах катастрофічно бракує підготовлених офіцерів, зазначає експерт.

"Це найгірший варіант, який можна було припустити для Збройних сил України, тому що якість підготовки цих людей - досить низька, що не від того, що вони погані, а тому що їх так вчили, за такою програмою, а за три роки ведення війни ніхто не додумався до того, що необхідно розгорнути профільні військові училища ... і на сьогоднішній день в збройних силах - катастрофічний голод офіцерського складу ", - підкреслив Жданов.

Як повідомляв сайт Знай.ua, 1 квітня в Україні розпочався весняний призов на строкову військову службу.