На думку лідера міжнародної організації "Грузинські емігранти" Звіада Кушіташвілі, Україна близька до громадянської війни.

Так противник Саакашвілі прокоментував нинішню ситуацію в Україні в ексклюзивному інтерв'ю інформаційному агентству "Новости України - From-UA". "Якщо ви йому повірите, то в Україні почнеться громадянська війна!" - заявив Кушіташвілі.

За його словами, зараз ситуація в Україні нагадує ситуацію в Грузії за часів диктатури Саакашвілі. "І я тому не розумію українців, які встали на його сторону. Він диктатор! Його ненавидять в Грузії. Як же він може тоді любити українців ?!" - дивується грузинський активіст.

Саакашвілі є маріонеткою, і "за ним стоїть погана американська політика", - зазначив Кушіташвілі. І додав: "Свого часу його фінансував Джордж Сорос, і вони влаштували антихристиянську політику в Грузії". Під час перебування при владі грузинського диктатора руйнувалися церкви і храми, вбивали молодих людей. "Тому я запевняю вас: він щохвилини бреше! - підкреслив Кушіташвілі. - Одним словом, Саакашвілі влаштував геноцид народу!"

На закінчення Звіад Кушіташвілі підкреслив: щоб це уникнути і щоб українці змогли зрозуміти, з ким мають справу, він викликав колишнього губернатора Одеської області на дебати. "Я хочу, щоб український народ зрозумів, що він диктатор і вбивця. А його прихильники усвідомили, що якщо Саакашвілі отримає владу, то потім позбутися всіх, хто йому допомагав", - зазначив грузинський активіст.

Популярні новини зараз

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Показати ще